Doprava a platba

Platba

Objednávku, prosím, uhraďte do 5 pracovních dnů převodem na bankovní účet č. 2201284010/2010 (Fio banka a.s.). Pokud Vaše platba nedorazí do této doby, objednávka bude zrušena.

Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky.

 

Doprava

Zboží, které je skladem v eshopu, odešleme do 3 pracovních dnů po přijetí Vaší platby na účet.

Zboží na zakázku vyrábím až po přijetí platby a odesílám většinou do 10 pracovních dnů nebo dle domluvy. V případě, že se nám sejde větší množství objednávek, se může tato doba prodloužit. O všem ale budete informováni předem.

Balíčky odesílám prostřednictvím České pošty.

(Zaplacenou objednávku si můžete vyzvednout i osobně v Brně, a to v obchůdku Place Baby na adrese Čápkova 17/11, ve všední dny od 10 do 17 hodin. V tomto případě prosím vždy vyčkejte na potvrzení, že je objednávka již připravena k vyzvednutí.)

Po dobu trvání nouzového stavu v ČR, kdy je zavřeno i odběrové místo Place Baby, rozvážím svým brněnským zákazníkům objednávky osobně. Pokud vyberete tuto možnost dopravy, budu Vás po přijetí platby na účet kontaktovat emailem nebo telefonicky a domluvím s Vámi vhodný termín.

 

Objednávky nad 1200 Kč odesíláme ZDARMA, pro objednávky do 1200 Kč je dopravné 75 Kč. Osobní odběr je také zdarma.

Poštovné za 45 Kč - platí pouze pro objednávky čepic, nákrčníků nebo čelenek, a to max. 2 kusy v jedné zásilce. Tyto objednávky odesílám v bublinkové obálce doporučeně prostřednictvím České pošty.